Izpārdošana

€24.95

€30.42

Sākotnējā Joyetech taisnstūra paralēlepipēdu Mini Pilns Komplekts ar iebūvētu Akumulatoru 2400mAh taisnstūra paralēlepipēdu Mini VW/TC Režīmā un 5ml taisnstūra paralēlepipēdu Mini Pulverizators

Pievienot atsauksmi

80W Joyetech taisnstūra paralēlepipēdu Mini Pilns Komplekts - 2400mAh Joyetech taisnstūra paralēlepipēdu Mini komplekts apvieno taisnstūra paralēlepipēdu Mini MOD un īpašo iegareni, pulverizators. Ar Max jaudu 80W, taisnstūra paralēlepipēdu mini ir 2400mAh Iebūvēts akumulators. Mainīgas vape režīmi, Uzlabojami programmaparatūras, Notchcoil, 5ml šķidruma spēju visu izdarīt taisnstūra paralēlepipēdu mini liels setup jums. Pazīmes: Nesen pievienotās NotchCoil Vadītājs (30W–70 W) Augšējā uzpildes un augšas gaisa plūsmas kontroles sistēma Mainīgo TEMP kontrole ar uzlabojami programmaparatūras pirmajā laukumā leakless tvertne ar 5ml jauda 80W jaudu un 2400mAh iebūvēts akumulators Mainīgās krāsās Specifikācija: Izmēri: 35.5 x 22.5 x 124.5 mm Akumulatora Kapacitāte: 2400mAh Pulverizators Jauda: 5.0 ml Režīmi Pieejami: VW/VT-Ni/VT-Ti/VT-SS316/Apiet/TCR Režīmā Izejas Jauda: 1 - 80W Izturības Diapazons: no 0,05 - 1.5 om VT Režīmā; 0.1 - 3.5 om VW/Bypass Režīmā Temperatūras Diapazons: 100 - 315 C/ 200 - 600 F Krāsas: Melna, Sudraba, Pelēkā, Baltā, Zelta Paketes Saturu, PILNS KOMPLEKTS, 1 x Joyetech taisnstūra paralēlepipēdu Mini MOD 1 x Joyetech taisnstūra paralēlepipēdu Mini pulverizators 1 x Notchcoil 0,25 omi DL 1 x BF SS316 spole 0.5 omi, 1 x BF Clapton spole 1.5 ohm 1 x BF RBA M&L (vertikālais) 2 x mikrofonu 1 x USB Kabelis 1 x Lietotāja Rokasgrāmata & Garantijas Karte Vienkāršas iepakošanas. Ierasts, Iepakojumā no ražotnes, iepakošanas var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Lietošanas Norādījumi: Jauda On/Off:

nospiediet pogu uguns 5 reizes ātrā secībā, lai ieslēgtu/izslēgtu ierīci. Vape: noregulē jaudu, lai to, ko jūs vēlaties. Nospiediet pogu uguns un ieelpot caur iemuti. Atlaidiet pogu uguns un izelpot.

Maskēšanās Funkcijas:

ja ierīce ir ieslēgta, nospiediet pogu uguns un pa kreisi pārvaldes pogu vienlaicīgi, lai pārslēgtos no Maskēšanās un Maskēšanās Izslēgšanas režīmā.

Bloķēšanas Funkcija:

ja ierīce ir ieslēgta, nospiediet uguni, divi pārvaldes pogas vienlaicīgi, lai pārslēgtos starp Taustiņu Bloķēšanas un Taustiņu Atbloķēšanas funkciju. Taustiņu Bloķēšanas funkcija novērš nejaušas regulēšanas ierīces iestatījumu.

Pārslēdziet Displeju:

nospiediet divas regulējošās pogas vienlaicīgi, ja ierīce ir izslēgta, lai pagriezt displeju ierīces.

Nobīde Starp VW/VT-Ni/VT-Ti/VT-SS316/Apiet/TCR Režīmā:

1. Nospiediet pogu uguns 3 reizes, lai ievadītu izvēlnes, pirmajā rindā 6. izvēlne mirgo, lai norādītu, jūs atvērtu izvēlni.

2. Nospiediet pārvaldes pogu, lai pārslēgtos starp pieejamiem veidiem. Nospiediet pogu uguns, vai atstāt displejs, zibspuldze 10 laika, lai apstiprinātu režīmu jūs izvēlētos un izietu no izvēlnes.

3. Temp-SS316: Joyetech BF-SS316 pulverizators vadītājs (0.5 omi/1.0 ohm) ir ieteicama, saskaņā ar šo režīmu.

4. TCR (M1, M2, M3): - temperatūras pretestības koeficients ir jauns vape režīmā, kas kādreiz piemēro ar Joyetech Produktu. Kad mode indikators joprojām mirgo, nospiediet kreiso pogu, lai aktivizētu sub-menu items, kas mirgo, kad aktivizēts. Nospiediet labo taustiņu, kad mirgo, lai izvēlētos režīmu starp M1, M2 un M3. Pēc tam nospiediet pogu uguns, lai apstiprinātu.

Kā noteikt TCR

Power-off stāvoklī, nospiediet pogu uguns un tiesības regulatoram vienlaicīgi citā 5s, lai ievadītu TCR ēdienkarte:

1. Nospiediet pa labi vai pa kreisi regulators izvēlēties starp TCR M1, M2, vai M3. Pēc tam nospiediet pogu uguns, lai apstiprinātu to, ko jūs izvēlaties.

2. Nospiediet regulatoru, lai palielinātu vai samazinātu parametru jūsu vēlmēm.

3. Ilgtermi nospiediet pogu uguns, vai arī atstājiet to par 10s, lai apstiprinātu iestatījumu.

TCR Vērtību Diapazonu taisnstūra paralēlepipēdu

Materiāls / TCR Vērtību Diapazonu

Niķelis / 600 - 700

NiFe / 300 - 400

Titāna / 300 - 400

SS (303, 304, 316, 317) / 80 - 200 4. Saskaņā VT režīmā, spole temperatūru var regulēt, nospiežot taustiņu pa labi vai pa kreisi pārvaldes pogu. Īslaicīgs nospiediet uz pārvaldes pogu, būs pieaugums/ samazinājums temperatūru ar soli 5 ° C vai 10 F.

Maksas & Modernizācija

Pievienojiet USB ports ar micro USB kabeli, lai uzlādētu, vai jaunināt ierīci. Lai Padomiem: Tas nenāk asprātību šķidrumi, jums ir nopirkt atsevišķi. Tas nav iekļauti sienas adapteris. CE zīmi saskaņā apakšā MOD. 3 mēnešu Garantija akumulatoru. Piezīme: tagad Mums ir nepieciešams, sērijas numuru, lai turpinātu pēc-pārdošanas servisu. Lūdzu, lūdzu, saglabāt sērijas numurs produktu, ja tas ir pieejams.

Tagi: mini pilns komplekts, sākotnējā joyetech, mini joyetech komplekts, Lēti mini pilns komplekts, Augstas Kvalitātes sākotnējā joyetech, Ķīna mini joyetech komplekts Piegādātāju
Iepakojuma Svars 0.45kg (0.99lb.)
Vienības Veids gabals
Iepakojuma Lielums 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Temperatūras Diapazons Bērnu aizsardzībai paredzētām tvertne bloķēšanas sistēma
Saderīgs Modelis Taisnstūra Paralēlepipēdu Mini Starter Kit
USB Lādētāja
Modeļa Numurs Taisnstūra Paralēlepipēdu Mini
Režīmi Pieejami VW/VT-Ni/VT-Ti/VT-SS316/Apiet/TCR Režīmā
Materiāls metāla
Ekrānu
Veids Mehāniskās Mod
krāsa Melns, Balts, Sudraba, Pelēka, Zelta
Akumulatora Kapacitāte 2400mAh
Firmware Uzlabojamu No
Izejas jauda 1 - 80W
Modelis Joyetech Taisnstūra Paralēlepipēdu Mini Pilns Komplekts
Izmērs 35.5 x 22.5 x 124.5mm
Pulverizators, Kapacitātes 5.0 ml
Zīmola Nosaukums JOYETECH
Neto Svars 420 g

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti